2020. godina
 
Poziv za dostavu ponuda za prijevoz korisnika Centar Lug 11.8.2020.
 
Poziv za dostavu ponuda-suhomesnati proizvodi 2020. 11.2.2020.
 
Poziv za dostavu ponuda-voće 2020. 11.2.2020.
 
Poziv za dostavu ponuda-povrće 2020.  11.2.2020.
 
Poziv za dostavu ponuda-krušni proizvodi 2020. 11.2.2020.
 
Poziv za dostavu ponuda – zamjena drvene stropne grede 03.04.2020.
 
2019. godina
 
Poziv za dostavu ponuda – zamjena drvene stropne grede – dvorac 13.3.2020.
 
Odluka o poništenju natječaja – rekonstrukcija i uređenje invalidskih sanitarija  16.12.2019.
 
Odluka o odabiru – nabava odjeće 15.10.2019.
 
Poziv za dostavu ponuda – nabava odjeće 09.10.2019.
 
Poziv za dostavu ponuda – prijevoz korisnika 07.08.2019.
 
Odluka o odabiru – nabava namještaja 30.7.2019.
 
Poziv za dostavu ponuda – nabava namještaja 25.7.2019.
 
Poziv za dostavu ponuda – sanitarni čvor 25.7.2019.
 
Poziv za dostavu ponuda – nabava rabljenog kombi vozila 14.03.2019.
 
2018. godina
 
Odluka o odabiru – odjeća i obuća 9.10.2018.
 
Poziv na dostavu ponuda – usluga prijevoza 26.7.2018.